درباره گروه تخصصی وبنا

ویژگی های طراحی سایت ماهر
ویژگی‌های بسیاری برای طراحی وب ماهر در نظر گرفته می‌شود اما بسیاری از کارشناسان بر ویژگی‌های ذیل اتفاق نظر دارند .

طراحی گرافیک

پباده سازی گرافیک در وب سایت حرفه‌ای بایستی به وسیله یک گرافیست حرفه‌ای انجام شود . گرافیست حرفه‌ای دو عنصر زیبایی‌شناسی و کاربرد را با نیز در حیث میگیرد . وی آشنایی خیر و خوبی از رنگ‌ها دارااست و با دقت به دسته کسب‌وکار و انگیزه آن , رنگ‌های متناسب را گزینش می‌کند . ضمنا اعتنا دارااست که کاربران به راحتی بتوانند به لینک‌ها و صفحه های مورد نظر خویش دسترسی داشته باشند . این داستان علی الخصوص هنگامی اهمیت دارد که قالب وب سایت به صورت منحصر طراحی شود .

سرعت مناسب

غالبا کاربران طاقت توقع کشیدن برای بارگذاری شدن سایت‌ها را ندارند . سایتی که سرعت ذیل داشته باشد به زودی اکثری از یوزرها خود را از دست خواهد داد . از این گذشته , سرعت سایت یکی از عوامل موثر بر بهبود سئو سایت نیز هست . دست اندرکاران زیادی بر سرعت وب سایت تاثیر میگذارند . مواقعی مانند زمان پاسخ‌دهی سرور , حجم فایل‌ها و عکس‌ها , توزیع محتوا و … . در طراحی سایت حرفه‌ای تمامی این عامل ها در نظر گرفته میشوند تا وب سایت در کوتاه‌ترین دوره ممکن بار گذاری شود .

طراحی ریسپانسیو

یک کدام از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وب سایت حرفه‌ای ریسپانسیو یا این که واکنش‌گرا بودن آن است . امروزه بسیاری از یوزرها با استفاده از تبلت‌ها و موبایل‌های خود از سایت‌ها مشاهده میکنند . سایتی که ریسپانسیو باشد خویش را با همگی دستگاه‌ها سازگار مینماید و در سود در همه دستگاه‌ها به خوبی نمایش داده می‌شود . در‌این حالت یوزرها میتوانند به راحتی اسکرول یا این که زوم کنند , به صفحات متفاوت بروند و متون را بخوانند . در ساخت وب سایت حرفه ای این نکته حتما باید در حیث گرفته شود .

رابط کاربری و تجربه کاربری ( UI و UX )

خصوصیت های طراحی وب سایت حرفه ای

راجع‌به رابط کاربری و تجربه کاربری سخنان اکثری بیان شده شده‌است با این حال بسیاری از اشخاص هنوز هم این دو معنی را به جای نیز به کار می‌برند! خواسته از تجربه کاربری حس و حالی است که استفاده کننده در تعامل با تارنما شما به دست می آورد . طراح UX در زمینه‌ی کاربران تحقیق مینماید و نیازها و خواسته‌هایشان را می شناسید و بعد از آن با چک این داده‌ها سیستم‌ها , مسیرها و ساختارها را طراحی می‌کند . او مشخص و معلوم می کند که یوزرها چه‌گونه و از چه مسیری به داده ها متبوع خود برسند .

خواسته از رابط کاربری همه صفحه های و المان‌هایی مانند دکمه‌ها و آیکون‌ها است که کاربر برای تعامل با تارنما از آنان استفاده مینماید . طراح UI مسئولیت تولید نمای بصری خلاقانه و الهام‌بخش را بر عهده دارد .

نیازی به اعلام کردن نمیباشد که در طراحی وب ماهر باید عنصرها رابط کاربری و تجربه کاربری به طور کامل در لحاظ گرفته شود و وب سایت بایستی مبتنی بر تحلیل‌های دقیق آنان پباده سازی شود .

بهینه سازی وب سایت یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو

سئو سایت در سطح ها متفاوتی انجام می شود . شرکت‌ها باید سایتی را به شما تحویل بدهند که از لحاظ فنی به طور کامل برای موتورهای جست‌وجو بهینه‌سازی شده باشد . بخش مهمی از بهینه سازی وب سایت در مرحله محتوا انجام می‌شود . استعمال از کلیدواژه‌های مناسب و ارائه محتوای کیفیت عالی تاثیر اکثری در ارتقاء تعداد بازدیدکنندگان و بهبود جايگاه وب سایت در صفحه نتیجه ها گوگل و موتورهای جست‌وجوی دیگر داراست .

بعضی از شرکت‌های ساخت سایت حرفه ای خدمات سئو را هم به مشتریان خویش ارائه می‌دهند . اعتنا داشته باشید که گزینش لغات حیاتی مطلوب و ارائه محتوای با کیفیت از مهم‌ترین مشخصه‌های تارنما حرفه ای میباشند و نقش مهمی در بهبود سایت شما دارا هستند . خوب تر است این کار را به افراد متخصص بسپارید .

مدیر سهل و آسان

فرقی ندارد از کدام زبان برنامه‌نویسی یا سیستم مدیریت محتوا به کارگیری میکنید , درهرحال یکی‌از ویژگی ها ساخت سایت حرفه ای سیستم یا پنل مدیر بی آلایش و آسان است . بخش رئیس باید به گونه‌ای طراحی شود که هر شخصی بتواند به راحتی با آن کار نماید . مدیر تارنما باید بتواند به راحتی محتوای مورد نظر خویش را به راحتی لود کند و اصول سئو را در بخش‌های متفاوت به کار بگیرد .

هزینه ساخت وب سایت ماهر
نمی توان ارزش دقیقی برای ساخت سایت ماهر اظهار‌کرد . شرکت‌ها طبق پیشنهاد شما , خواسته‌هایی که دارید و امکاناتی که برای وب سایت در حیث گرفته‌اید , هزینه و زمان زمان پیاده‌سازی را معلوم میکنند . نکته صریح این است که برای داشتن یک سایت حرفه‌ای می بایست هزینه بیشتری بپردازید به دلیل آن که یک


در دنیای طراحی وب سایت اسامی و گونه های متنوعی مطرح می گردد . از طراحی وب سایت مخصوص گرفته تا سایت‌های وردپرسی و سایت‌های آماده و … . تفاوت در بین این انواع در ذهن بخش اعظمی از کاربران سوال ایجاد می نماید . در این مقاله به بازنگری معنای ساخت سایت اختصاصی میپردازیم و تفاوت آن را با سایت‌های فراهم بیان خوا‌هیم کرد .

وب سایت اختصاصی چیست؟
اولی نکته درخصوص سایت‌های منحصربه‌فرد این است که در پباده سازی آنان از سیستم‌های رئیس محتوای فراهم , مانند وردپرس یا جوملا استفاده نمی شود . این سایت‌ها از آغاز با کدنویسی در محیط برنامه‌هایی مثل PHP یا این که ASP . NET طراحی میشوند .

بدین ترتیب شفاف می گردد که پباده سازی قالب منحصر به فرد ارتباطی با طراحی وب سایت منحصر ندارد . گاهی امکان دارد کمپانی تارنما را بر پایه سیستم مدیریت محتوای آماده‌ای نظیر وردپرس بسازد البته قالب یا پوسته ظاهری آن را اختصاصا برای شما پباده سازی کند . یعنی از قالب‌های بدون‌پول وردپرس یا قالب‌هایی که پیش از این در شرکت پباده سازی شده بوده است , به کار گیری نکند .

آیتم دیگری هم وجود دارد که در آن , شرکت با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی , کدهای جور مشخصی از وب سایت را می‌نویسد . به عنوان مثال نمونه‌ای از یک وب سایت فروشگاهی پباده سازی میکند و آن را به مشتریان متعدد میفروشد . در‌این‌صورت‌ , کدهای وب سایت برای کمپانی مخصوص است و به یک مشتری یگانه اختصاص ندارد . یعنی شرکت‌های دیگر به کدهای این وبسایت دسترسی ندارند .

در وضعیت دیگر , شرکت یک سیستم مدیر محتوای منحصر به فرد برای خویش می‌سازد و کلیه سفارش‌ها را درین محفظه طراحی مینماید . سیستم‌های مدیریت گروه تخصصی وبنا محتوای عمومی نظیر وردپرس ویژگی‌ها و تجهیزات فراوانی دارا‌هستند که بخش اعظمی از آن‌ها در بسیاری از موردها زمینه به کارگیری قرار نمی‌گیرند . سیستم‌های مدیر محتوای منحصربه‌فرد این بخش‌های اضافی را ندارند و به همین بهانه در آنان می‌توان به سرعت به اطلاعات دیتابیس دسترسی پیدا کرد . از طرف دیگر به علت احاطه شرکت بر ارتباطات داخلی کدها , این سیستم‌ها انعطاف‌پذیری بالایی دارا هستند .

در صورتی‌که سایت‌های فراهم شرکت‌ها امکانات گزینه نظرتان را نداشته باشد , ایده جدیدی داشته باشید یا این که به هر علتی یک وبسایت با کدنویسی منحصر به فرد بخواهید , شرکت صفر تا صد تارنما را اختصاصا برای شما پباده سازی می‌کند . در‌این‌صورت تمامی بخش‌های وبسایت , از کدهای آن گرفته تا قالب و پوسته ظاهری فقط برای شما طراحی شده‌است و نمونه دیگری از آن نیست .

تفاوت طراحی وب مخصوص با سایت‌های آماده
تفاوت طراحی وب سایت مخصوص با سایت های مهیا

با مباحثی که مطرح شد شاید تا کنون تفاوت میان سایت‌های منحصر به فرد و سایت‌های مهیا را فهم و شعور کرده‌اید .

سایت‌های آماده بر طبق سیستم‌های مدیریت محتوای جهانی نظیر وردپرس , جوملا , دروپال و … نوشته میگردند . در‌این حالت شرکت‌ها بدون چاره نیستند تمامی چیز را از صفر برنامه‌نویسی نمایند و سرعت ساخت وب سایت اضافه خواهد بود .
در طراحی وب مخصوص , شرکت‌ها با اعتنا به سبک و امکانات مورد علاقه خویش , یک لهجه برنامه‌نویسی را گزینش میکنند و مبتنی بر آن , همه جزئیات وب سایت را طراحی میکنند .
در ساخت وب سایت منحصربه‌فرد زمانه و نیروی انسانی بیشتری صرف میگردد . غالبا این گونه از طراحی هنگامی به کار می‌رود که سایت‌های فراهم ویژگی‌های متبوع کارفرما را نداشته باشند .
هزینه طراحی وب منحصربه‌فرد
مانند همگی گونه های دیگر , هزینه ساخت سایت اختصاصی نیز به تجهیزات و ویژگی‌های وب سایت بستگی دارد . طبیعتا هزینه‌ای که برای این دسته سایت‌ها بایستی بپردازید بیشتر از هزینه سایت‌های آماده خواهد بود . برای داشتن یک وبسایت با پباده سازی منحصر می بایست هزینه‌ای دو برابر سایت‌های دیگر در حیث بگیرید .
منبع : webnagroup.ir

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “درباره گروه تخصصی وبنا”

Leave a Reply

Gravatar